Home » O power plate, Power Plate

Power plate dla każdego

Submitted by admin on środa, 1 Czerwiec 2011

PP_Pro5_Clouds_2Females_Str

Power Plate to sprzęt najnowszej generacji, jedno z odkryć w fitnessie, lider w przemyśle fitness pozwalający w profesjonalny, nowy, łatwy i szybki sposób zwiększyć siłę fizyczną i giętkość ciała.

To urządzenie, które zostało uznane ze jedno z najciekawszych, zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie pracy nad dobrą kondycją fizyczną i pięknym ciałem

Urządzenie Power Plate wykorzystuje technikę treningu wibracyjnego, która została opracowana już w latach 60, a wykorzystywali ją rosyjscy astronauci powracajacy z kosmosu. Pomysłodawcą samego urządzenia Power Plate do celów fitnessu  jest Guss van der Meer, holenderski trener olimpijski.

Obecnie technika treningu polegająca na krótkich sesjach wibracyjnych całego ciała, wprowadza nowy wymiar do zagadnień rozwoju kondycji fizycznej i nowego stylu życia bez względu na wiek. Zachwala je Madonna, Kylie Minogue, Claudia Schiffer, a także Sting i Clint Eastwood

Teraz jest pora na Ciebie, abyś już dziś zadbał o swój wygląd i kondycję.


PP_dla_kazdego1

Poprzez nową metodę ćwiczeń można łatwiej i szybciej osiągnąć wymarzoną formę fizyczną i witalność. Power Plate oferuje szeroki zestaw ciekawych ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej, stojącej i jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, o różnej sprawności fizycznej i prowadzących różne style życia. Jak twierdzą eksperci, 15-minutowy trening z Power Plate odpowiada 1,5-godzinnemu na siłowni.

Trening na Power Plate jest bardzo krótki, ale za to bardzo efektywny. Jest to istotne, ponieważ efekty ćwiczeń zależą od intensywności, a nie jak mylnie przyjęto od czasu ich trwania.

Wystarczy 15 maksymalnie 30 minut ćwiczyć 2 -3 razy w tygodniu, aby uzyskać

SUPER EFEKTY.