Home » Suplementacja

Historia

Submitted by admin on środa, 1 Wrzesień 2010

Dokładnie 30 lat temu w 1980 roku Mark Hughes założył w Los Angeles firmę Herbalife, która miała pomagać ludziom w odkryciu optymalnego poziomu zdrowia dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Dzięki licznym podróżom po świecie i współpracy z uznanymi naukowcami i lekarzami, udało mu się znaleźć prostą, skuteczną metodę odpowiedniego odżywiania organizmu, osiągnięcia idealnej wagi i jej utrzymania, co w konsekwencji prowadzi do poprawy samopoczucia, zmiany stylu życia i ogólnego wellness.

Od tego momentu Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia, zmieniając życie milionów ludzi na całym świecie.

Herbalife jest liderem w branży kontroli wagi i odżywiania i jako jedyna firma z tej branży jest notowana od 2004 na giełdzie NYSE. Działa w 70 krajach świata, posiada ponad 60 milionów klientów zadowolonych z produktów. W skład Rady Medycznej i Naukowej Herbalife wchodzą eksperci i światowej sławy naukowcy między innymi:

  1. Dr David Heber – dyrektor Centrum Odżywiania Człowieka przy University of California Los Angeles (U.C.L.A)
  2. Dr Lois Ignaro – Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medcyny w 1998 roku
  3. Luigi Gratton – M.D., M.P.H. Vice President, Medical Affairs and Education V-ce prezes ds.edukacji medycznej – Doradca Odżywczy drużyny LA Galaxy
  4. Mario Z. Rosenberg, M.D. – Medical Advisory Board
  5. Marion Flechtner-Mors, Ph.D -Medical Advisory Board
  6. Ryuzaburo Tanino, M.D. Medical Advisory Board
  7. Nataniel Viuniski, M.D. Medical Advisory Board
  8. Yoshio Yoshimoto, M.D. Medical Advisory Board
  9. Alla Pogozheva, M.D. Medical Advisory Board

W Polsce Herbalife istnieje od 1994 roku, a siedziba główna znajduje się w Jankach koło Warszawy.

Produkty Herbalife dostępne są wyłącznie u Niezależnych Dystrybutowów Herbalife – osób przeszkolonych, którzy w większości doświadczyli na sobie zbawiannego działania tych produktów.

Herbalife to:

ü  skuteczna kontrola wagi

ü  wsparcie aktywnego stylu życia

ü  udoskonalone odżywianie

ü  wzmocnienie ochrony i doskonała pielęgnacja skóry, ciała i włosów

ü możliwość uzyskiwania dochodów

Produkty opracowane przez specjalistów myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.
Co najważniejsze najwyższą jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Wszystkie produkty Herbalife są preparatami odżywczym wytwarzanymi na bazie składników naturalnych o najwyższej jakości. Autorzy receptur tych produktów korzystają z jednej strony z techniki i technologii NASA, a z drugiej strony czerpią wiedzę z przebogatej tradycji chińskiej i tybetańskiej medycyny ludowej.