Home » Featured, O power plate

Magiczna moc wibracji Power Plate

Submitted by admin on wtorek, 14 Czerwiec 2011
Magiczna moc wibracji Power Plate

Wibrotrening z Power Plate to trening całego ciała z zastosowaniem technik wibracyjnych doceniany na świecie jako najnowoczaśniejsza, profesjonalna metoda treningowa, rehabilitacyjna i odchudzająca. Wykorzystuje on zasady treningu przyspieszającego – Acceleration Training w celu stymulacji naturalnej reakcji organizmu na drgania. Drgania te przenoszą fale energii po całym ciele, wywołując skurcze mięśni z częstotliwością od 25 do 50 razy na sekundę, poprawiając ogólną sprawność fizyczną w ciągu sesji trwających zaledwie 15 minut maksymalnie 30 minut, powtarzanych 2- 3 razy w tygodniu.

Ćwiczenie na Power Plate wpływają pozytywnie na układ krążenia – poprawia krążenie i nasycanie krwi tlenem, układ limfatyczny oraz oczyszczają organizm z toksyn, dzięki czemu następuje redukcja cellulitu, regulacja gospodarki hormonalnej, wzrasta przemiana materii, poprawia gospodarka kolagenem, mającą wpływ na mocniejszą, gładszą skórę a także poprawia się nastrój.

Nie trzeba bać się o swoje kolana, czy kręgosłup. Urządzenie Power Plate jest bezpieczne, stosowane na świecie w terapiach urazowych ścięgien i więzadeł oraz urazach kręgosłupa. Trening nie obcąża ścięgien i więzadeł, wręcz je wzmacnia, a magiczna moc wibracji jest super profilaktyką i skuteczną bronią w walce z osteoporozą i reumatyzmem – następuje naturalne zwiększenie gęstości mineralnej kości. Urazy kręgosłupa prowadzące do zwiotczenia lub zaniku mięśni, przy pomocy technik wibracyjnych jesteśmy w stanie odbudować i wzmocnić mięśnie, czego przykładem mogą być rosyjscy astronauci powracający z kosmosu.

Power Plate to więcej niż tylko urządzenia do ćwiczeń – oferują one także możliwość masażu i rozluźnienie całego ciała. Urządzenia Power Plate mogą również zmniejszać stres, obniżając poziom kortyzolu i jednocześnie zwiększając poziom serotoniny.

studio_aleksandra

Te zalety przyczyniają się znacząco do tego, że trening na urządzeniach Power Plate można traktować jako kompletny zabieg odnowy biologicznej.