Home » Suplementacja

Możliwość pracy

Submitted by admin on środa, 1 Wrzesień 2010
Możliwość pracy

Jeżeli zastanawiasz się nad obecnym Twoim życiem i nad swoją przyszłością, nad możliwością zmiany obecnego stylu życia, zmagasz się z pracą bez perspektyw, problemem braku pracy, albo problemem małych dochodów, czy zarabiasz tyle ile jesteś wart ?

To jest najlepszy moment na zmianę tego i przyłączenie się

do biznesu z Herbalife.

Zadzwoń, a przedstawię Ci nowe możliwości jakie daje biznes z Herbalife.

Herbalife działając w systemie sprzedaży bezpośredniej. Sektor sprzedaży bezpośredniej stale się rozwija, szczególnie w dziedzinie najnowocześniejszych produktów odżywczych.

System sprzedaży bezpośredniej pozwala Ci pominąć wszystkich pośredników, dzięki czemu to Ty otrzymujesz zyski.

Biznes z Herbalife daje Ci możliwość:

- bycia własnym szefem i nie musisz mieć doświadczenia,

- nisk koszt początkowy, a otrzymujesz wszystko co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia biznesu tego samego dnia,

- możliwość uzyskiwania dochodów, która pozwala Ci prowadzić niezależny biznes w czasie i miejscu odpowiadającym Tobie,

- możesz prowadzić biznes jako jedyne zajęcie lub dodatkowe – to zależy wyłącznie od Ciebie,

- od początku kalifikujesz się na 25% rabatu na całą gamę produktów,

- sprzedaż bezpośrednia umożliwia Ci dostarczenie konsumentowi wysokiej jakości produktów oraz obsługi

- sprzedaż bezpośrednia ma wyższe standardy nadzoru niż sektor sprzedaży tradycyjnej

Zarobki i dochody.

Nie obiecuję, że zarobisz fortunę w kilka miesięcy, bo to praktycznie nierealne. Nie wmawiam, że w Herbalife nic sie nie robi, a pieniądze same wpływają na Twoje konto. Jednak mogę obiecać, będziesz miał wpływ na to jakiej wielkości będą Twoje zarobki. To proste i bardzo uczciwe podejście – im więcej od siebie włożysz pracy tym lepsze będą efekty finansowe.

Pracujesz dla siebie i swojego godziwego wynagrodzenia.

Wymiar pracy.

W Herbalife sam decydujesz kiedy pracujesz, a kiedy potrzebujesz odpocząć lub wziąć sobie wolne. Sam określasz dogodną dla siebie porę i jest to bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie . Możesz przybrać taką metodę, że będziesz pracować jedynie 2 godziny dziennie i Twoje przychody będą Cię zadowalały. Nikt wtedy nie będzie Cie zmuszał lub naciskał do zwiększonej pracy jeśli stwierdzisz, że pracujesz akurat tyle ile potrzebujesz.

Marka i stabilność Herbalife.

Rozpoczynając pracę z Herbalife nie musisz się martwić o stabilność firmy. Herbalife prężnie rozwija się od 30 lat w ponad 70 krajach na świecie, a w dodatku jest notowany na giełdzie nowojorskiej. Jest to niebywały sukces, a Ty możesz go współtworzyć. Stając się Dystrybutorem Herbalife masz ze sobą potężne zaplecze – nie musisz budować wszystkiego od podstaw. Logo Herbalife jest coraz bardziej rozpoznawalne na świecie. Przyszłość firmy kreauje się tak, że to klienci sami zaczynają szukać Nas dystrybutorów, a nie my klientów – dzięki renomie Herbalife.

Metody pracy.

Praktycznie każdy dystrybutor obiera odpowiednia dla swojego charakteru metodę pracy. Wiadomo, iż każdy ma inny charakter i odpowiada mu coś innego. Jedni dystrybutorzy zdobywają klientów poprzez rozmowę z przypadkowymi osobami, jeszcze inni na prezentacjach i spotkaniach, także przez ulotki reklamowe, pracę w internecie oraz polecany przez Herbalife “Total plan”. Tak więc dróg do osiągnięcia sukcesu finansowego jest wiele – każdy może wybrać odpowiednią dla siebie.

Nasze produkty.

Herbalife woli inwestować pieniądze w nowoczesne technologię i najnowszą wiedzę, niż w potężne kampanie reklamowe. Rada Naukowa Herbalife zatrudnia specjalistów w dziedzinie odżywiania komórkowego, a także laureata nagrody Nobla. Jakość produktów broni się sama dzięki niezależnym atestom dokonywanym w każdym z krajów. Doskonale wiemy jaką potężną reklamą jest zadowolony klient. Jest to jednym z priorytetów firmy Herbalife.

Klienci Herbalife.

Pomyśl jak długo na Świecie będzie zapotrzebowanie na lepsze zdrowie, dobrą kondycję, zwiększenie witalności, poprawę samopoczucia, zachowanie urody? Coraz więcej ludzi chce utrzymać zdrowie jak najdłużej i korzystać z życia niezależnie od wieku. W dodatku połowa ludzi w krajach wysokorozwiniętych cierpi z powodu nadwagi lub otyłości, a zjawisko to przyjeło rozmiary epidemii światowej – pandemii. Zatem możesz oferować ludziom zdrowie, a przy tym prowadzić dochodowy biznes.

Szkolenia i kwalifikacje.

Herbalife nie pozostawia samym sobie Dystrybutorów, a wręcz przeciwnie – dba o to, aby podnosili swoje kwalifikacje. Firma oferuje szereg materiałów, które przydatne będą w Twojej działalności. Dodatkowo osoby z nadrzędnych struktur, w których przyjdzie Ci pracować z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem. Dodatkowo Herbalife oferuje szereg szkoleń na poziomie lokalnym, ale także szkolenia o wymiarze międzynarodowym