Home » O power plate

ZALETY – Właściwości odchudzające i zdrowotne

Submitted by admin on środa, 1 Wrzesień 2010
ZALETY – Właściwości odchudzające i zdrowotne

Właściwości odchudzające Power Plate:

regulacja poziomu tkanki tłuszczowej,

spalanie tkanki tłuszczowej- wzmocnienie masy mięśniowej

naturalny efekt drenażu

terapia antycellulitowa

oczyszczanie organizmu z toksyn

anti-aging, zachowanie jędrność i sprężystość skóry

masaż

Właściwości zdrowotne Power Plate:

odciążenie i wzmocnienie ścięgien i więzadeł

terapia urazowa ścięgien i więzadeł

profilaktyka osteoporozy i reumatyzmu – zwiększenie gęstości kości,

regulacja gospodarki hormonalnej

regeneracja organizmu

usprawnienie krążenia

mobilizacja stawów

poprawa nastroju

Urządzenie Power Plate jest odpowiednie do różnorakich ćwiczeń zdrowotnych:

  1. 1. Piękne ciało, zdrowie i siłaPP_PersonalTrainer_Medicine

Urządzenie Power Plate to nie tylko przyrząd do ćwiczeń fitness. Dzięki niemu można poddać ciało zabiegowi masażu, można też się zrelaksować. Ćwiczenia na przyrządzie Power Plate obejmują ruch pasywny wszystkich grup mięśni, redukują stres obniżając poziom kortyzolu w ciele, jednocześnie podnosząc poziom serotoniny. Trening z wykorzystaniem urządzenia Power Plate poprawia krążenie i dotlenia organizm. Z organizmu znikają toksyny, skutkiem czego następuje redukcja cellulitu. Wspomniany trening jest również skuteczny w walce z osteoporozą, wspomaga produkcję kolagenu, co czyni skórę widocznie gładszą.

  1. 2. Zdrowie i rehabilitacja

medical-0702 Osoby korzystające z urządzenia Power Plate w rozmaitych ośrodkach zdrowi i rehabilitacji potwierdzają, że ćwiczenia z wykorzystaniem tego sprzętu przynoszą niezliczone korzyści. Terapia z wykorzystaniem wibracji stosowana jest w leczeniu wielu chorób i obrażeń. Pod nadzorem rehabilitantów osoby cierpiące na osteoporozę, artretyzm, stwardnienie rozsiane lub chorobę Parkinsona mogą ćwiczyć na urządzeniu Power Plate nie odczuwając wysiłku i bólu.


  1. 3. Sport zawodowy oraz fitness

Cwiczenia_gym Zawodowi sportowcy oraz miłośnicy ruchu fizycznego chętnie zapoznają się z nowymi formami treningu, które podnoszą ich sprawność. Urządzenie Power Plate zapewnia im taką możliwość. Sportowcy zawodowi na całym świecie, w tym zawodnicy uprawiający piłkę nożną, futbol amerykański, golf, rugby, koszykówkę i wiele innych dyscyplin ćwiczą na urządzeniu Power Plate. Metoda ćwiczeń, na której oparte jest funkcjonowanie przyrządu Power Plate, to forma treningu dopełniająca tradycyjne sposoby ćwiczeń. Dowiedziono, że ten rodzaj ruchu znacznie zwiększa sprawność sportowców. Po zaledwie kilku minutach ćwiczeń giętkość i stabilność mięśni wzrastają. Omawiana metoda ćwiczeń może stanowić doskonałą rozgrzewkę przed tradycyjny treningiem lub zawodami. Urządzenie Power Plate znajduje zastosowanie podczas rozgrzewki sportowców. W trakcie ćwiczeń z wykorzystaniem Power Plate włókna mięśni nieustannie kurczą i rozkurczają się. To sprawia, że regularny trening z Power Plate zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni, sprawność motoryczną oraz ogólną zręczność.