Home » Znani ludzie

Znani ludzie o Power Plate

Submitted by admin on środa, 1 Wrzesień 2010
Znani ludzie o Power Plate

Hillary Swank – Aktorka

“Grant Roberts my trener przy filmie Million Dollar Baby zasugerował mi, abym rozpoczęła trening na Power Plate, ponieważ mój plan dnia nie zawsze pozwala mi na długie treningi.  Uwielbiam Power Plate za to, że w domu mogę wykonać pełny trening w krótkim czasie. Jestem pod wielkim wrażeniem tej maszyny!”

Sting1

Sting    ” Kapela musi być cały czas w świetnej formie, aby sprostać wymaganiom ciągłych podróży i wieczornych koncertów. Power Plate to klucz do świetnego samopoczucia i wyglądu. Ta praktyka zrobiła olbrzymią różnicę”

—————————————————————

Kylie_Minogue_46

Kylie Minogue

“Moi przyjaciele namawiali mnie do Power Plate I wiem dlaczego! To świetny pomysł I wygodny trening w krótkim czasie”

—————————————————————

cleantestwood

Clint Eastwood  “Power Plate to szybki i efektywny trening rozciągający i lubię na nim ćwiczyć przed rundą golfa, ponieważ pomaga mi być bardziej elastycznym”

—————————————————————

ell_macpherson1

Elle MacPherson  “Kocham mój nowy Power Plate.  Nawet po zaledwie 2 tygodniach ćwiczeń na Power Plate mogę zobaczyć wielką różnicę, zwłaszcza na brzuchu i nogach. To naprawdę działa! Najbardziej lubię Power Plate za to, że rezultaty są widoczne w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku”

schiffer_1Claudia Schiffer “Uwielbiam Power Plate, używam go jako część mojego planu ćwiczeń, ponieważ naprawdę mogę zrealizować intensywny trening w bardzo krótkim czasie. Jako pracującej mamie Power Plate pomaga mi utrzymać świetną kondycję bez konieczności spędzania 2 godzin na siłowni”

—————————————————————